Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background

HAKKIMIZDA

Artek Mühendislik, Türk Akreditasyon Kurumundan (TÜRKAK) Akredite, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’ndan Yetkili Çevre Laboratuvarıdır. Türkiye genelinde Baca Gazı Emisyon Ölçümü, Koku Ölçümü, Sürekli Emisyon Ölçüm Sistemleri (SEÖS) Kalibrasyonu, İş Sağlığı ve Güvenliği (İş Hijyeni) Ölçümleri, Su, Atık Su, Deniz Suyu Analizi, Atık Yağ Analizi,  Atık/Arıtma Çamuru Analizi, Toprak Analizi, Dioksin ve Furan Analizi ile ilgili uzman kadrosuyla uzun yıllardır hizmet vermektedir. 


Kaliteli ve kapsamlı hizmetleri ile bir marka haline gelen Artek Mühendislik 1998 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firma 2008 yılında Adana Şubesini, 2009 yılında Samsun Şubesini ve son olarak 2015 yılında İzmir Şubesini hizmete açmıştır. Tüm şubeler TÜRKAK’dan Akredite ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Yetkili laboratuvarlardır.

Türkiye’de laboratuvar faaliyetlerinde öncü olan ve Türkiye’nin en büyük Çevre Laboratuvarlarından biri haline gelen Artek Mühendislik, 2012 yılının Ağustos ayında Dünya çapında 55 farklı ülkede 350’den fazla lokasyonda, 13.000 çalışan sayısına sahip dünya laboratuvar devi ALS Global bünyesine katılmıştır.

Firma Bünyesinde çevre ve gerekli mevzuatlar kapsamında aşağıdaki analizlerin tamamı yapılmaktadır.

 
 

©2017 - ARTEK MÜHENDİSLİK ÇEVRE ÖLÇÜM VE DAN. HİZ. TİC. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi
Yandex.Metrica